مراحل ثبت و دریافت سفارش آنلاین

 

download 1 flesh images 8  flesh images 6

 ثبت سفارش                                              پرداخت تعرفه                                             دریافت فایل

 

ارائه خدمات گروه مترجمین آرتین به سراسر کشور

ارسال سفارش به دو صورت می باشد

1- تکمیل منوی ثبت سفارش

2- از طریق ایمیل

کاربران گرامی لطفا توجه داشته باشید قبل از ثبت سفارش نیاز نیست شما درسایت ثبت نام کنید و برای دریافت  سفارش فایل ترجمه خود  می توانید از دوروش اقدام کنید 1- ازطریق منوی ثبت سفارش

2- از طریق ایمیل

در صورتی که تمایل دارید از طریق پشتیبانی سایت فایل ترجمه خود رادریافت نمایید در سایت ما ثبت نام کنید و اگر مایل به دریافت فایل از طریق ایمیل هستید در صورت تمایل نیازی به ثبت نام در سایت نیست

تخفیف ویژه+کیفیت عالی+قیمت خیلی مناسب را از ما بخواهید .گروه ما فقط با ارائه خدمات با کیفیت عالی در هر رشته  و زمینه ای اعم از تخصصی و عمومی با تعرفه ای یکسان در خدمت شما هم وطنان گرامی می باشد.

 لطفا بعد از ثبت سفارش حتما حتما با ما از طریق شماره های  تلفن موجود در منوی تماس با ما تماس بگیرید .

 

 

قوانین سایت

شرایط و قوانین سایت برای مترجم

$1·         عمومی

$1·         شرایط استفاده

$1·         نحوه کار مترجم

$1·         محرمانگی

$1·         امنیت اطلاعات

$1·         ترجمه

$1·         تسویه حساب

$1·         حق نشر

$1·         ارتباط بین مشتری و مترجم

$1·         حساب مترجمی

$1·         استفاده از نرم افزارها

$1·         جریمه ها

$1·         تغییر شرایط و قوانین

 

عمومی

سایت ترجمه تخصصی  آرتین بستری برای ارائه خدمات ترجمه به صورت آنلاین فراهم کرده است. این سایت سفارشات را به صورت آنلاین از مشتریان دریافت و برای ترجمه در اختیار مترجمین قرار می دهد. مترجمین موظف هستند قوانین سایت را مطالعه و رعایت کنند.

شرایط استفاده

- داشتن حداقل 18 سال سن

- ارائه مدارک لازم و قبولی در آزمون جهت استخدام

نحوه کار مترجم

مترجمین به صورت دورکاری پروژه های ترجمه را انجام می دهند. دستمزد و زمان انجام هر پروژه ترجمه در ابتدای کار مشخص است. مترجمی که ترجمه ای را انتخاب می کند متعهد به انجام ترجمه با دستمزد مشخص شده در زمان تعیین شده است.

اگر سفارشی به دلیل تاخیر مترجم از طرف مشتری کنسل شود هیچ هزینه ای بابت آن سفارش به مترجم پرداخت نخواهد شد.

محرمانگی

دسترسی شما از طریق نشانی ایمیل و کلمه عبور به بخش مخصوص مترجمین میسر است. تمام اطلاعاتی (سفارشات ترجمه، صفحات سایت، نحوه قیمت گذاری،...) شامل شرایط محرمانگی می شود و نباید به هیچ وجه در اختیار شخص سوم قرار گیرد.

درصورتی که مشخص شود این شرایط حفظ نشده است حساب کاربری شما بدون هیچ اخطاری مسدود خواهد شد.

امنیت اطلاعات

از کلمه عبور خود محافظت کنید. درصورتی که شخص دیگری از حساب کاربری شما به هر عنوان استفاده کند تمامی مسولیت با شما خواهد بود.

ترجمه

- وقتی سفارشی را برای ترجمه انتخاب می کنید، متعهد می شوید در زمان مشخص شده کار ترجمه و تایپ سفارش را تکمیل و فایل نهایی را روی سایت و یا از طریق ایمیل بارگذاری نمایید. در صورت تاخیر خسارات وارده متوجه مترجم خواهد بود.

- تیم پشتیبانی وظیفه نظارت بر کار مترجمین و سفارشات را انجام می دهد و ممکن است از طریق ایمیل، سیستم پیام و تلفن با شما تماس بگیرند. شما موظف هستید همکاری لازم را انجام دهید.

تسویه حساب

تسویه حساب مطابق توضیحات در بخش راهنما به حساب مترجمان واریز خواهد شد.  تسویه حساب  مرکز ترجمه ما به صورت دو روز در ماه (روزهای 15 و 30 هر ماه )بر حسب مبلغ بستانکاری تا روزهای مقرر با ارائه فیش بانکی به ایمیل یا تلگرام مترجمین، پرداخت می گردد.

کارمزد تراکنش های بانکی سیستم پایا (شبا) 0 است.

حق نشر

تمامی حقوق اثر بعد(قبل و در زمان) ترجمه متعلق به مشتری سفارش است. مترجم هیچگونه حقی برای انتشار به هر نحو یا استفاده از کل یا بخشی از اثر را نخواهد داشت.

ارتباط بین مشتری و مترجم

تمامی ارتباطات بین مشتری و مترجم از طریق سایت انجام می شود. مترجم حق ندارد هیچ گونه اطلاعات تماس (تلفن، ایمیل، سایت، ...) را در اختیار مشتری قرار دهد. در صورت مشاهده حساب کاربری بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد.

حساب مترجمی

هر شخص فقط می تواند یک حساب مترجمی داشته باشد. 

استفاده از نرم افزارها

مترجم امکان استفاده از نرم افزارهای کمک ترجمه، TM، دیکشنری، Google Translate و ... را برای پیدا کردن معنی لغات یا افزایش سرعت ترجمه دارد. در نهایت ترجمه باید غیر ماشینی باشد. در هر سطحی مشخص شود ترجمه ای توسط نرم افزار انجام شده حساب کاربری شما مسدود می شود.

جریمه ها

- تاخیر در تحویل سفارش: حداقل 15% از دستمزد مترجم کسر می شود.
- انصراف از انجام سفارش: مسدود شدن حساب مترجمی از 15 روز و بیشتر
- تحویل ندادن بخش به بخش: بدون اطلاع قبلی سفارش به مترجم دیگری واگذاری می شود و حساب مترجمی 15 روز مسدود می شود.
- ترجمه ماشینی: مسدود شدن کامل حساب مترجم

به هردلیل سفارش از مترجمی گرفته شود و دوباره برای ترجمه به مترجم بعدی فرستاده شود اختلاف هزینه بابت فوری یا نیمه فوری سفارش از مترجم قبلی کسر خواهد شد.

تغییر شرایط و قوانین

سایت حق تغییر در قوانین را برای خود محفوظ می داند و این قوانین و شرایط ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کنند. لطفا به صورت دوره ای این صفحه را مطالعه فرمایید.

....................................................................................................................................... 

شرایط و قوانین سایت برای مشتری$1·         عمومی

$1·         ثبت سفارش

$1·         روش قیمت گذاری

$1·         پرداخت

$1·         تحویل

$1·         مرجوع کردن سفارش

$1·         انصراف از سفارش

$1·         ارتباط بین مشتری و مترجم

$1·         تغییر شرایط و قوانین

عمومی

سایت ترجمه تخصصی بستری برای ارائه خدمات ترجمه به صورت آنلاین فراهم کرده است. این سایت سفارشات را به صورت آنلاین از مشتریان دریافت و برای ترجمه در اختیار مترجمین قرار می دهد. مشتریان موظف هستند قوانین سایت را مطالعه و رعایت کنند.


ثبت سفارش

ثبت سفارش از طریق سایت و ایمیل انجام می پذیرد. قیمت گذاری به معنای ثبت سفارش نیست و تا زمانی که هزینه سفارش پرداخت نشده باشد سایت اقدامی برای ترجمه نخواهد کرد.


روش قیمت گذاری

مبنای محاسبه قیمت در سفارش تعداد لغات فایل مبدا آن سفارش است. تعداد لغات توسط نرم افزار شمارش می شود. مشتری موظف است فایل شمارش شده را بررسی نمایید تا از صحیح بودن تعداد لغات اطمینان کسب کند.


پرداخت

درحال حاضر کلیه تراکنش ها از طریق شماره کارت ارائه شده در صفحه اصلی سایت انجام می شود.(ایجاد درگاه پرداخت آنلاین هم  به زودی میسر خواهد شد)

تحویل

تحویل فایل ترجمه فقط از طریق سایت و ایمیل انجام می شود.


مرجوع کردن سفارش

مرجوع کردن سفارش در زمان گارانتی و بعد از بررسی تیم ارزیابی گروه مترجمین آرتین امکان پذیر است.


انصراف از سفارش

لغو کامل سفارش فقط در صورتی که کار ترجمه شروع نشده باشد امکان پذیر است. اگر مترجم سفارش را شروع کرده باشد بعد از اعلام انصراف تا جایی که ترجمه شده انجام شده تحویل داده خواهد شد و از هزینه کسر می گردد. در صورتی که سفارش کامل ترجمه شده باشد امکان انصراف وجود ندارد. در صورت انصراف مشتری 10% از مبلغ سفارش به عنوان جریمه کسر خواهد شد.

ارتباط بین مشتری و مترجم

تمامی ارتباطات بین مشتری و مترجم از طریق سایت انجام می شود. مشتری حق ندارد هیچ گونه اطلاعات تماس (تلفن، ایمیل، سایت، ...) را در اختیار مترجم قرار دهد. در صورت مشاهده حساب کاربری بدون اطلاع قبلی مسدود خواهد شد.


تغییر شرایط و قوانین

سایت حق تغییر در قوانین را برای خود محفوظ می داند و این قوانین و شرایط ممکن است بدون اطلاع قبلی تغییر کنند. لطفا به صورت دوره ای این صفحه را مطالعه فرمایید.

برخی همکاران ما

  • فاضل شیرزاد

برخی مشتریان ما

آمار بازدیدکنندگان سایت

796639
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
622
1347
5388
781741
38541
51879
796639
آی‌پی شما: 54.173.214.227
امروز: چ، 06 بهمن 1400 - ساعت: 08:11:55