گروه مترجمین آرتین با کادری مجرب و متعهد با مدیریت خانم زهرا کیانی پور (مترجم زبان انگلیسی) به منظور کمک به فرهیختگان و دانش پژوهان و اساتید دانشگاهها از سال 1392 اقدام به ارائه خدمات آنلاین ترجمه تخصصی کتب و مقالات به صورت حرفه ای نمود. این سایت به دلیل نیاز جامعه دانشگاهی برای ترجمه متون تخصصی و علمی پژوهشی تاسیس شد و هم اکنون بخش وسیعی از جامعه علمی و دانشگاهی را پوشش می دهد. محبوبیت این سایت به دلیل خدمات نوین مستمر و شبانه روزی است که با قدرت تمام پاسخگوی کاربران است. اساس خدمات این سایت بر پایه سرعت، دقت و کیفیت خوب بنا شده است.
گروه مترجمین آرتین یکی از پرمخاطب ترین سایت هایی است که خدمات آنلاین ارائه می کند، دلیل آن را را می توان همکاری گسترده با مراکز علمی و دانشگاهی کشور،اساتید، کافی نت ها، دانشجویان، شرکت های تجاری، و ارگانهای مختلف و همچنین خدمات گسترده ترجمه و ویرایش متون به زبان انگلیسی و عربی و سایر زبان ها در تمامی رشته های تخصصی دانشگاهی کشور نام برد.
از جمله خدمات گروه مترجمین آرتین، می توان ترجمه انواع کتب، ترجمه مقالات فارسی به انگلیسی جهت چاپ در مجلات داخلی و خارجی(ISI)، ترجمه مقالات کنفرانسها با حجم های مختلف، ترجمه رزومه، سایت، ایمیل، ترجمه قراردادهای تجاری، ترجمه پایان نامه، ارائه ویراستاری، تایپ و تهیه تحقیق دانشجویی، تولید محتوا، تهیه پاورپوینت را نام برد.

خدمات ما
• ترجمه متون زبان انگلیسی به فارسی
• ترجمه متون زبان فارسی به انگلیسی
• ترجمه متون زبان عربی به فارسی
• ترجمه متون زبان فارسی به عربی
• ویراستاری، تایپ، تحقیق، تولید محتوا
• ترجمه متون سایر زبان ها به زبان فارسی و بالعکس
• ترجمه به صورت اقساط در پروژه های حجیم
• تایپ رایگان جداول و متن ترجمه
• تهیه پاورپوینت، ترجمه پایان نامه، ترجمه قراردادهای تجاری، سایت، ایمیل، رزومه و غیره

راهنما
الف. راهنما برای کارفرما:
به صورت ثبت سفارش آنلاین در سایت از قسمت ثبت سفارش صورت می گیرد که فرم را تکمیل و فایل را آپلود می کنید و خودتان دارای پنل کاربری هستید و نیز در صورت تمایل میتوانید سفارش را به هر روشی که دسترسی شما آسانتر می باشد از جمله: ایتا، تلگرام، روبیکا، واتساپ، ایمیل ارسال نمایید پس از بررسی و اعلام برآورد تعرفه و زمان برای شما و تأیید از سوی شما و سپس واریز وجه که به دو صورت هست یا واریز از طریق درگاه پرداخت آنلاین یا شماره کارت که در سایت درج شده است و پس از ارسال کپی فیش پرداخت برای ما، ترجمه با کیفیت عالی برای شما و در زمان مقرر انجام و در فایل word تحویل می شود. ( برای پروژه های حجیم قسطی هم خدمات ترجمه ارائه می دهیم). نمونه کار هم در سایت مشاهده نمایید یا می توانید از متن مورد نظر خود یک یا دو پاراگراف برای نمونه کار جهت تایید از سوی شما، بفرستید.
ب). راهنما برای مترجم:
در قسمت استخدام مترجم شما ثبت نام می کنید و خودتان دارای پنل کاربری خواهید بود برای شما آزمون به صورت رایگان با توجه به زمینه توانایی تان ارسال می شود در صورت تأیید کیفیت ترجمه از سوی کارشناسان ما، فرم همکاری برای شما ارسال می شود و دستمزد مترجم که توافقی هست بعد از تحویل سفارش به کارفرما و تأیید ایشان از کیفیت و کمیت ترجمه، مبلغ به عنوان تسویه پروژه ای تسویه می گردد.